„INFRAMEDA“ įkurta 2001 m. rugpjūčio 13 d. ir įregistruota Valstybės įmonėje Registrų centras. Pagrindinė veikla: pardavimai, montavimo darbai, gamyba, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Parduodame ir montuojame naujos technologijos IRS šildymo plokštes gyvenamosioms ir gamybinėms patalpoms šildyti. Gaminame įvairių modelių ir dydžių tradicines, kombinuotas, garines pirtis, infrasaunas. Parduodame originalią įrangą infrasaunai įsirengti.

Gaminame pirtis su gintaro, žadeito ar kt. mineralų paviršiais. Šildomi ir šviečiantys mineralų plokštumų paviršiai. Prekiaujame standartinėmis IRS kabinomis (infrasaunomis) bei jų įranga iš Vokietijos, P.Korėjos ir kt. šalių. Nereikės ilgai laukti – turime sandėlyje!

Atstovaujame Vokietijos kompaniją „Oxygenconcept Klauenberg GmbH“ ir esame įgalioti produkcijos platintojai Lietuvoje bei Latvijoje. Parduodame ir montuojame medicininės bei bendrosios paskirties, modernius, jūros klimatą patalpoje sukuriančius terapinius įrenginius „Sea Climate“, pagamintus Vokietijoje.

Esame vienintelis ir įgaliotas kompanijos „AquaMassage International“ distributorius Lietuvoje nuo 2003 m. Parduodame ir montuojame naujus arba mažai eksploatuotus, bet techniškai tvarkingus įrenginius „Aquamassage“ (sausas vandens masažas), vykdome jų techninę priežiūrą. Atliekame montavimo, profilaktikos ir remonto darbus.

Dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose.

El.p.: info@inframeda.lt

Tel.+370 699 32887, +370 641 78353

© 2017 IĮ "Inframeda" Visos teisės saugomos