Mobilus VANDENILINIO VANDENS šaltinis – H2 Magic Stick

Tai – naujausias Hi-Tech atradimas, sukurtas mokslininkų iš Korėjos ir Japonijos.


Kodėl mes sergame ir senstame?

Mokslininkai įrodė, kad LAISVŲJŲ RADIKALŲ perteklius – pagrindinė žmogaus senėjimo ir daugelio ligų pasaulyje priežastis.

Jaučiate, kad:
♦ Jūsų organizmas pavargsta ir silpsta…
♦ ilgai negalite atsistatyti po treniruotės…
♦ nesugebate įveikti viršsvorio…
♦ Jūs pradėjote dažnai sirgti…
♦ paūmėjo lėtinės ligos…
♦ kyla kraujospūdis, cukrus, cholesterinas…
♦ skauda sąnarius…
♦ Jūs pastoviai apimti streso…
♦ Jūs pastebite, kad pradėjote senti…
♦ atsirado raukšlių…
♦ atsirado odos problemų…
♦ kažkur dingo energija…

Tai reiškia, kad Jūsų ląstelėse yra laisvųjų radikalų perteklius! Ir su tuo reikia kovoti… Kaip? ANTIOKSIDANTAIS!

 

VANDENILIS – geriausias antioksidantas!

Vandenilio molekulė – mažiausia visoje Visatoje, gebanti prasiskverbti pro ląstelių sieneles ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Japonijos ir JAV mokslininkai moksliškai pagrindė vandenilio gydomąją galią.


Kaip organizmas gauna vandenilį?

Kvėpuojant?
Taip, bet vandenilio kiekis ore labai mažas – tik 0,00005%.

Procedūrų ligoninėje metu?
Taip, bet juk mes nenorime ten atsidurti…

Yra išeitis!
Tai vandenilinis vanduo! Gydytojai įrodė, kad tai paprasčiausias ir efektyviausias vandenilio tiekimo organizmui būdas.

Atsigėrus vandens, prisotinto vandeniliu, pradeda veikti organizmo sveikatinimo mechanizmas.

Tai reiškia, kad vandenilinis vanduo gali padėti:

♦ numalšinti galvos skausmus
sumažinti cholesterino kiekį
sumažinti cukraus kiekį
sumažinti kraujospūdį
sutvirtinti kaulus ir sąnarius
užkirsti kelią lėtinėms ligoms
suteikti energijos ir pakelti bendrą tonusą
pagerinti odos būklę
atsikratyti lėtinio nuovargio
pakelti imunitetą
atsikratyti viršsvorio
atsikratyti raukšlių
sumažinti negatyvias UV-spindulių pasekmes
suteikti energijos ir pakelti bendrą tonusą
normalizuoti medžiagų apykaitą

 

Tik 4 žingsniai ir stiklinė vandenilinio vandens paruošta!

1 žingsnis. Išimkite „H2 Magic Stick“ iš metalinio dėklo.

2 žingsnis. Įpilkite į stiklinę apie 200 ml vandens. Patalpinkite „H2 Magic Stick“ į stiklinę. Geriausiam efektui pasiekti „H2 Magic Stick“ darbinė zona turi būti pilnai panardinta į vandenį.

3 žingsnis. Palieskite „H2 Magic Stick“ jungimo mygtuką ir palaikykite 2 sekundes. Užsidegęs LED indikatorius reiškia vandenilinio vandens gamybos proceso pradžią.

4 žingsnis. LED indikatorius užges po 3 minučių. Tai reiškia, kad vandenilinio vandens gamybos procesas baigtas. Maksimaliam efektui pasiekti išgerkite vandenilinį vandenį per 3 minutes.

 

13Matmenys:
187 x 23 x 23 mm, svoris – 45 g
Titano elektrodai dengti platinine danga.

H2 Magic Stick tokio dydžio, kad lengvai tilps į kišenę arba rankinę.

O tai reiškia, kad Jūs galėsite gerti vandenilinį vandenį ištisą dieną – namie, darbe, kavinėje ar treniruotėje.

H2 Magic Stick kaina: 230,00 Eur
Nuolaida 20 % = 184,00 Eur


Visada būkite žvalūs ir sveiki!

 

Abejojate vandenilio veiksmingumu? Siūlome paskaityti:

http://www.molecularhydrogeninstitute.com/articles

Teiraukitės el. paštu: inframeda@inframeda.lt
Laiške nurodykite savo vardą ir telefono numerį.

 

Vandenilinis vanduo – stiprus antioksidantas

Išgertas 1,5 ltr.  vandenilinio vandens kiekis per dieną prilygsta antioksidantų kiekiui, jei suvalgytume tokį kiekį vaisių ar daržovių:

 

Stikline Bananai  Obuolys MorkosSpinataiMoliugas

1,5 ltr. H2 vandens     =      756 bananai      =      516 obuolių     =     38 morkos       =       45 špinatai    =     3,7 moliūgo

Verčių palyginimas buvo atliktas matuojant beta karotino kiekį vaisiuose ir daržovėse. Tyrimus, paremtus 550 ppb vandenilio kiekiu, atliko Japonijos Shimata universiteto profesorius Hatana Gyazuki.

1 ppb = 1 ml iš 1000 000 000 ml = 1 ml iš 1000 000 ltr.

 

Vienos didžiausių problemų pasaulyje:                                         

Vėžys
Senėjimas
Širdies ligos
Diabetas
Dermatitas ir kt.

Jas sukelia:

UV spinduliai/radiacija
Oro užterštumas
Stresas
Prasta mityba

Laisvieji radikalai


Laisvieji deguonies radikalai ir jų susiformavimo priežastys

Anksčiau laiko išryškėjusios raukšlės ant veido, suglebusi, pavargusi oda, pernelyg ankstyvas senatvinių ligų atsiradimas… Tai žala, kurią mums kelia laisvieji radikalai, mokslininkų apibūdinami kaip nestabilios molekulės, pažeidžiančios mūsų organizmo ląsteles ir DNR. Kaip susidaro šios molekulių dalys organizme ir kaip jas neutralizuoti? Kaip išsaugoti sveiką ir stiprų organizmą bei jaunystę?

Žmogaus organizmas naudoja deguonį – gyvybiškai reikalingas dujas, kad oksiduotų (sudegintų) maistą ir iš jo pagamintų energiją. Tačiau daugelyje biocheminių reakcijų, kuriose dalyvauja deguonis, pagaminami šalutiniai tos reakcijos produktai ir mūsų organizmo ląstelėse susidaro laisvieji radikalai.

Laisvieji radikalai — tai labai nestabilios toksinės reaktyvaus deguonies molekulės, kurių išoriniame apvalkale trūksta vieno elektrono. Tokiems dariniams būdingas ypatingai didelis cheminis aktyvumas. Jie nestabilūs, nes linkę prijungti arba atiduoti elektronus, t.y. sudaryti stabilią dviejų elektronų jungtį. Laisvieji radikalai, norėdami gauti trūkstamus elektronus, nuolat atakuoja sveikąsias organizmo ląsteles, norėdami „atimti“ trūkstamą elektroną. Jie atima elektronus iš svarbių mūsų organizmo komponentų, pavyzdžiui, DNR, baltymų. Šios molekulės (iš kurių atimamas elektronas) taip pat pasidaro nestabilios ir jungiasi su kitomis, pradėdamos grandininę reakciją, vadinamą „oksidacija“. Taip yra pažeidžiamas normalios organizmo ląstelės genetinis kodas (DNR), ko pasekmė – sunaikinta sveika organizmo ląstelė, sutrikusi organų normali veikla ir iš to atsirandantys įvairūs susirgimai.

Lastele

Žmogaus organizme aktyvios deguonies formos susidaro nuolat. Jų susidarymą gali skatinti vidiniai ir išoriniai veiksniai. Laisvieji radikalai gali būti vidiniai (natūraliai susidarantys mūsų organizme dėl ląstelių metabolizmo, nuolatinio streso, pervargimo, kai kurių ligų ir uždegiminių procesų pasekoje) ir išoriniai (susidarantys dėl veikiančių išorinių veiksnių, tokių kaip užterštas oras ir vanduo, pesticidai, nitratai, UV spinduliai, rūkymas, atmosferos ir dirvožemio teršalai, ozono poveikis ir kt.). Laisvųjų radikalų susidarymą taip pat skatina prasti valgymo įpročiai, nepakankamas ar pernelyg didelis ir intensyvus fizinis aktyvumas, emocinis, psichologinis, fizinis stresas.

Tam tikras laisvųjų radikalų kiekis organizmui yra būtinas. Jie saugo organizmą nuo bakterijų, virusų, grybelių, naikina išsigimusias ląsteles. Bėdos prasideda, kai organizme susidaro laisvųjų radikalų perteklius. Tuomet gali prasidėti nekontroliuojamos cheminės reakcijos, skatinančios patologinę būseną, onkologinių ir kitų susirgimų vystymąsi. Įrodyta, kad laisvieji radikalai yra daugelio susirgimų kaltininkai. Tūkstančiai mokslinių darbų liudija tai, kad daugumos ligų, tokių kaip vėžys, širdies-kraujagyslių ligos, nervų ir imuninės sistemos susirgimai, odos ligos ir kt., priežastimi yra laisvieji radikalai. Pastaruoju metu itin atkakliai tiriama laisvųjų radikalų įtaka Alzheimerio ir Parkinsono ligų vystymuisi. Be to, laisvieji radikalai silpnina imunitetą, spartina organizmo senėjimo procesus bei paskatina ankstyvą senatvinių ligų atsiradimą, tokių kaip aterosklerozė, artritas, katarakta ir kt.

Oksidacinis stresas

Deja, oksidacijos procesas neišvengiamas. Radikalai – būtino proceso šalutinis produktas. Paprastai mūsų organizmai su laisvaisiais radikalais gali be problemų susitvarkyti, nes įprastomis sąlygomis kūno ląstelės apsaugotos nuo šių agresorių aktyviais molekulių junginiais – antioksidantais.

Antioksidantai – tai junginių grupė, kovojanti su laisvaisiais radikalais. Jie atiduoda elektronus ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, taip apsaugodami nuo žalos kitas ląsteles. Antioksidantai nukenksmina laisvuosius radikalus, „padovanodami“ vieną is savo elektronų laisviesiems radikalams, ir taip apsaugodami ląstelių membranas ir struktūrinius baltymus nuo sužalojimų bei pertraukdami grandininę ląstelių žalojimo reakciją.

Elektronas Laisv_radikalas

Antioksidantai veikia priešingai nei laisvieji radikalai. Jie aktyvina imunitetą, stiprina ląsteles, palaiko jų gyvybingumą. Obuolio pavyzdys puikiai parodo, ką gali laisvieji radikalai ir antioksidantai. Tik perpjovus obuolį prasideda jo oksidavimosi procesas. Po kurio laiko obuolys paruduoja. Tai įvyksta dėl laisvųjų radikalų poveikio. Bet jei ant obuolio užlašinsime keletą lašų citrinos sulčių, obuolys ilgai neparuduos. Citrinos sultyse yra stipraus antioksidanto vitamino C, kuris saugo obuolio minkštimą nuo oksidavimosi. Lygiai tas pats vyksta mūsų organizme. Su kiekvienu įkvėpimu mūsų organizme vyksta oksidavimosi procesas, dėl to susidaro laisvieji radikalai. Tai vyksta valgant, esant stresinei būklei, rūkant, daug fiziškai dirbant ar intensyviai sportuojant.

Antioksidantų organizmas pasigamina pats, bet kartais jų nepakanka laisviesiems radikalams neutralizuoti ir organizmui nuo žalos apsaugoti. Jei antioksidantų organizme pritrūksta arba padaugėja laisvųjų radikalų kiekis, ląstelės suardomos, o tos, kurios išgyvena, nebesugeba pakankamai greitai regeneruoti ir pirma laiko sensta. Šis procesas labai gerai pastebimas odoje: dėl pagreitinto odos senėjimo anksti atsiranda raukšlių, oda tampa suglebusi ir pavargusi, atsiranda dėmės, išsausėjimai.

Laisvųjų radikalų susidarymo išvengti negalime, jie susidaro nuolat vykstant medžiagų apykaitos procesams. Tad siekiant išsaugoti sveiką organizmą, būtina išlaikyti pusiausvyrą – pasirūpinti stipria antioksidacine gynyba, t.y. sumažinti laisvųjų radikalų gamybą bei jų poveikį, stiprinant antioksidacines organizmo sistemas.

Apie 1-5% viso sunaudoto deguonies ląstelėse yra paverčiama superoksidu. Bet jį sėkmingai neutralizuoja antioksidacinės apsaugos fermentas – superoksido dismutazė (SOD). Ji dažnai dar vadinama pirmąja antioksidacine apsauga. Mūsų organizme SOD paverčia nereikalingus laisvuosius radikalus į nekenksmingas medžiagas. Dėl savo naikinamojo poveikio laisviesiems radikalams SOD dar yra vadinama maitėda.

Deja, SOD kiekis mūsų organizme su amžiumi mažėja. Siekiant išsaugoti sveikatą ir grožį, būtina pašalinti perteklinius laisvuosius radikalus. Todėl labai naudinga vartoti maisto papildus, turinčius SOD aktyvuojančių medžiagų.

 


Mūsų kūne yra 37,2 trilijonų ląstelių.
Tyrimai rodo, kad apsaugant mūsų ląsteles išskirtu vandenyje molekuliniu vandeniliu, mes galime užkirsti kelią daugeliui ligų ar kitoms su amžiumi susijusioms problemoms.
Vandenilinis vanduo
– efektyvi priemonė šalinant kenksmingus laisvuosius radikalus iš organizmo.

 

Nauda sveikatai geriant gryno vandenilio vandenį:

Detoksikuoja ląsteles ir visą kūną
Lėtina laisvųjų radikalų daromą žalą mūsų kūne
Mažina odos ir alergines problemas
Lėtina senėjimo procesus
Jaunina odą
Mažina celiulitą ir raukšles
Padeda turintiems alergijos ir astmos susirgimus
Padeda gydyti opas ir žaizdas
Stiprina ir storina plaukus
Gerina atmintį
Stiprina smegenų veiklą ir imunitetą
Reguliuoja kraujospūdį
Mažina cholesterolio kiekį
Padeda organizmui šalinti sunkiuosius metalus
Gelbsti ir nuo vidurių užkietėjimo, ir nuo viduriavimo
Padeda organizmui įsisavinti vitaminus ir maisto papildus
Gerina kraujotaką
Mažina sočiųjų riebalų kiekį
Stabilizuoja sveikatą ir palaiko gijimą
Šalina nuovargį, suteikia energijos
Padeda greičiau pasveikti
Gerina periferinę kraujotaką
Mažina šlapimo rūgšties koncentraciją kraujyje sergant podagra
Reguliuoja gliukozės kiekio kraujyje ir HbA1C kiekio kraujyje santykį sergant cukriniu diabetu
Mažina cholesterolio lygį
Gerina periferinę kraujotaką
Padeda esant autoimuninės sistemos sutrikimams
Gerina kepenų funkciją sergant kepenų ligomis (kepenų cirozė, hepatitai ir kt.)
Padeda esant skrandžio opai ir jos prevencijai
Padeda sergant osteoartritu
Padeda esant padidėjusio organizmo jautrumo sutrikimams (atopinis dermatitas, astma, dilgėlinė)
Padeda sergant specifinėmis ligomis (Behēet sindromas, Krono liga, opinis kolitas, Kawasakio liga)
Žarnyno ligų prevencija (lėtinis viduriavimas, nevirškinimas, vidurių užkietėjimas)
Osteoporozės prevencija
Labai padeda sergant sistemine raudonąja vilklige
Efektyviai padeda palaikyti švarią veido odą: šalina riebalus, mažina užsikimšusias poras ir aknę
Valo vaisius ir daržoves, gerina jų skonį, ilgiau palaiko šviežumą
Tinkamas kūdikių maisto gamybai
Efektyviai skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą organizme
Nėščiosioms turi apsauginį poveikį vaisiaus augimui ir vystymuisi

http://lt.tiens.eu/uploads/files/Hydrogen_Water_artical_LT.pdf

 

© 2024 IĮ "Inframeda" Visos teisės saugomos